Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zmiany w organizacji ruchu na przebudowywanej S7

We wtorek, 14 listopada ulegnie zmianie organizacja ruchu w obrębie stacji paliw CirkleK na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Zakroczym oraz w ciągu drogi krajowej nr 7 na wyjeździe z węzła Błonie w miejscowości Kazuń Nowy w kierunku Gdańska.

Zakroczym DK62
Istniejący wjazd zostanie zamknięty, kierowcy oraz piesi będą korzystać z tymczasowego wjazdu wybudowanego obok istniejącego. Pozostałe warunki ruchu pozostają bez zmian.

Kazuń Nowy
Nastąpi zmiana w organizacji ruchu w ciągu drogi krajowej nr 7 na wyjeździe z węzła Błonie w miejscowości Kazuń Nowy w kierunku Gdańska. Na odcinku 200m oba pasy ruchu szerokości 3m zostaną przesunięte w stronę południową na wyłączony odcinek jezdni w kierunku Warszawy. Ograniczenie prędkości do 50 km/h. Pozostałe warunki ruchu pozostają bez zmian.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.