Zatrzymany poszukiwany trzema listami gończymi

W ręce nowodworskich kryminalnych wpadł 62-latek. Mężczyzna był poszukiwany trzema listami gończymi. Zatrzymany trafił już do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

Do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny doszło w czwartek po południu. Policjanci z Wydziału Kryminalnego posiadali informację, że na jednej z posesji w Nowym Dworze Mazowieckim ukrywa się poszukiwany mieszkaniec Ciechanowa. Kiedy udali się na miejsce, w domu zastali zaskoczonego wizytą funkcjonariuszy 62- latka. Mężczyzna dotychczas unikał odpowiedzialności karnej, ukrywając się u swojej konkubiny. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że jest on poszukiwany aż trzema listami gończymi. Żeby tego było mało, siedem prokuratur na terenie całego kraju wydało zarządzenia, w celu ustalenia miejsca jego pobytu.

Kryminalni zatrzymali 62- latka i przewieźli do nowodworskiej komendy policji. Poszukiwany trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności, za popełnione wcześniej przestępstwa.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.