Zatrzymany za kradzież katalizatora

Nowodworscy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Zakroczym, podejrzanego o kradzież katalizatora. Dzięki wnikliwej pracy mundurowych 33-latek usłyszał już zarzuty, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim zatrzymali sprawcę kradzieży katalizatora. Do przestępstwa doszło w ubiegłym tygodniu, na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Nocą, na jednym z osiedlowych parkingów, nieznany sprawca dokonał kradzieży katalizatora, z zaparkowanego tam opla.

W sprawę natychmiast włączyli się nowodworscy kryminalni. Szybko ustalili, kto może stać za tą kradzieżą. Trafnie wytypowali, że to dobrze im znany, 33-letni mieszkaniec gminy Zakroczym. W wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych funkcjonariusze ustalili, gdzie mężczyzna aktualnie przebywa, a następnie go zatrzymali. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu kradzieży katalizatora. 33-latek do wszystkiego sie przyznał i dobrowolnie poddał karze. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.