Zaprzęg świętego Mikołaja zawitał do Nowego Dworu Mazowieckiego

W Nowym Dworze Mazowieckim w niedzielę (11.12) przy dźwiękach strażackich syren, przyjechał święty Mikołaj, który spotkał się z dziećmi na różnych osiedlach miasta. Pierwszy Nowodworski Zaprzęg Świętego Mikołaja zorganizowali radni miejscy zrzeszeni w klubie Zjednoczeni z liderem Marcinem Ozdarskim.

Zaprzęg rozpoczął się na osiedlu Okunin i po spotkaniu z dziećmi, przejechał na poszczególne osiedla, gdzie licznie czekały dzieci wraz z rodzicami. Każde dziecko, otrzymało od Mikołaja paczkę słodyczy a wraz z elfami tańczyło w rytm muzyki.

Nowodworski Zaprzęg Świętego Mikołaja zorganizowali radni Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim: Marcin Ozdarski, Mirosława Boroń, Agnieszka Kowalska, Monika Gluba – Stasiak, Angelika Sosińska, Michał Świokło. Zabezpieczeniem przejazdu zajęli się druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne wraz z reaktywowaną niedawno Młodzieżową Drużyną Pożarniczą przy OSP RW.

Foto: OSP Ratownictwo Wodne

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.