Zatrzymany za kradzież konsoli

Policjanci prewencji zatrzymali 31-letniego Łukasza P., mieszkańca Warszawy, który podejrzany jest o kradzież konsoli do gier w jednym z nowodworskich marketów. Kierownik sklepu oszacował straty na ponad 1800 zł. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

18 listopada br. do nowodworskiej komendy trafiło zgłoszenie o kradzieży konsoli do gier, które miało miejsce w jednym z miejscowych marketów. Kierownictwo sklepu oszacowało straty na ponad 1800 zł. Mundurowi przystąpili do wyjaśnienia sprawy. Dzięki czujności ochrony sklepu oraz nagraniu z monitoringu udało się zatrzymać podejrzanego, który powrócił znów do sklepu. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Warszawy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do celi. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że prawdopodobnie podejrzany mógł dokonywać jeszcze kradzieży w innych placówkach handlowych na terenie województwa mazowieckiego.

KPP Nowy Dwór Maz

One thought on “Zatrzymany za kradzież konsoli

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.