Zatrzymany za sklepowe kradzieże

Do policyjnego aresztu trafił 39-latek, który został rozpoznany i zatrzymany przez nowodworskich policjantów. Mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego jakiś czas temu z jednym z marketów na terenie miasta ominął linię kas z koszykiem wypełnionym zakupami, nie płacąc za towar. Mężczyźnie grozi nawet 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w jednym z nowodworskich sklepów. Mężczyzna chodzący pomiędzy półkami, zapakował do prowadzonego przed sobą sklepowego wózka m.in wiertarkę udarową, grill, fotel ogrodowy, nożyce do żywopłotu i blisko 5 litrów markowego alkoholu. Gdy tylko to uczynił, ominął linię kas i wyszedł ze sklepu, nie płacąc za towar. Podejrzane zachowanie mężczyzny zostało zarejestrowane. Wartość artykułów, które 39- latek ukradł to blisko 1.000 zł. Pracownicy sklepu całą sprawę zgłosili na policję.

Dzięki wnikliwej pracy funkcjonariusza Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego nowodworskiej komendy, który trafnie wytypował podejrzanego o tę kradzież 39- latka, mężczyzna został wkrótce zatrzymany przez kryminalnych.

Nowodworzanin usłyszał zarzuty związane z kradzieżą. Przyznał się do ich popełnienia.

Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.