Zmiana w organizacji ruchu na przebudowywanej siódemce

Pomiędzy węzłem Modlin a ul. Doranta w Zakroczymiu (droga powiatowa) rozpoczną się roboty przygotowawcze zmierzające do zamknięcia jezdni głównej prowadzącej ruch w stronę Warszawy. W związku z tym mogą następować krótkotrwałe ograniczenia do jednego pasa ruchu dla każdego kierunku jazdy. Prędkość będzie ograniczona do 50km/h.

W piątek (7 lipca) br. zamknięta zostanie jezdnia w stronę Warszawy. Kierowcy będą się poruszali jezdnią w kierunku Gdańska (2 pasy w kierunku Warszawy i 1 pas w kierunku Gdańska) oraz drogą tymczasową biegnącą wzdłuż DK7 (1 pas w kierunku Gdańska). Do dyspozycji będą po 2 pasy ruchu w każdym kierunku szerokości 3m na jezdni głównej i 3,5m na drodze tymczasowej. Samochody ciężarowe jadące w stronę Gdańska będą mogły się poruszać wyłącznie 3,5m drogą tymczasową.

Ograniczenie prędkości do 60km/h w kierunku Warszawy i 50km/h w kierunku Gdańska.

W dniu 03 lipca zamknięta zostanie droga gminna (nr 01234W), po północnej stronie drogi DK7, prowadząca ruch do m. Wrońska.
Objazd będzie się odbywał DK7 oraz drogami gminnymi przez m. Szczytno. Ruch na DK7 bez ograniczeń. Realizowane będą prace związane z przebudową gazociągu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.