Zderzenie BMW ze skuterem. Kierowca jednośladu z promilami

W czwartek (11.05) chwilę przed godziną 15 na DK7 w Dębinie gm. Czosnów doszło do wypadku drogowego z udziałem kierującej BMW i skuterem. Ranna została pasażerka skutera. Zatrzymany został kierujący skuterem, który w wydychanym powietrzu miał prawie 2 promile alkoholu.

Na 334 kilometrze DK7 kierująca BMW 35-letnia mieszkanka gminy Czosnów, nie ustąpiła pierwszeństwa 47-letniemu motorowerzyście również z gminy Czosnów. Kierująca BMW doprowadziła do zderzenia w wyniku czego ranna została 36-letnia pasażerka motoroweru. Kierujący skuterem w chwili zdarzenia wydmuchał ponad 1,8 promila alkoholu – mówi naszej redakcji podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Pasażerka skutera ze złamaniem kończyn dolnych odwieziona została do szpitala. Sprawę wyjaśniają nowodworscy policjanci. Na miejscu działały 3 zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Łomna, patrol z komisariatu w Czosnowie oraz nowodworscy funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego oraz zespoły Ratownictwa Medycznego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.