Z kontroli drogowej na 4 lata do więzienia

Wczoraj policjanci nowodworskiej drogówki podjęli interwencję wobec 36- latka kierującego volkswagenem. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy, a dodatkowo jest poszukiwany. Został przez mundurowych zatrzymany, a następnie trafił do jednostki penitencjarnej.

3 listopada br. o godz. 18:30, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podjęli w Dębinie interwencję, wobec kierowcy volkswagena. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mieszkaniec Łodzi nie posiada uprawnień do kierowania.

Sprawdzenie w policyjnym systemie wykazało również, że 36- latek jest poszukiwany Sąd Rejonowy w Łodzi, w celu ustalenia miejsca pobytu. Żeby tego było mało, na miejscu okazało się także, że uchyla sie od odpowiedzialności karnej, a do odbycia ma aż 4 lata pozbawienia wolności.

Mundurowi przewieźli mężczyznę do nowodworskiej komendy i osadzili w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Następnie 36- latek zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do jednostki penitencjarnej.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.