Zderzenie ciężarówki z osobówką na DK7

We wtorek (28.11) chwilę po godzinie 13 na przebudowywanym odcinku drogi krajowej nr 7 w Zakroczymiu w pobliżu powstającego węzła Modlin, doszło do wypadku samochodu ciężarowego poruszającego się z naczepą oraz samochodu osobowego marki BMW. W wyniku zdarzenia samochód ciężarowy marki Scania, przewrócił się na jezdni blokując pasy ruchu w obu kierunkach. Kierowca po uwolnieniu z kabiny, został odwieziony do szpitala.

Na miejsce zadysponowano zastępy Straży Pożarnej z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Ratownictwo Wodne, OSP Zakroczym, OSP Trębki Nowe, Wojskowa Straż Pożarna z Pomiechówka. Po przybyciu na miejsce i potwierdzeniu, że zestaw leży na jezdni, wezwano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Techniczego z JRG 10 Warszawa.

Kierującego udało się wydostać z kabiny pojazdu. Przytomny odwieziony został do szpitala. Kierujacemu samochodem BMW na szczęście nic się nie stało.

Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania zahaczył tyłem naczepy o samochód osobowy wskutek czego, doszło do przewrócenia się zestawu. Kierujący został odwieziony do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z nowodworskiego Wydziału Ruchu Drogowego wraz z technikiem – przekazała naszej redakcji podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.