Poszukiwani trafili do aresztu

W ostatnich dniach policjanci na terenie powiatu nowodworskiego zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Dwóch mężczyzn i kobieta byli poszukiwani przez sądy, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Najbliższe miesiące spędzą w jednostkach penitencjarnych.

Kilka dni temu nowodworscy funkcjonariusze prewencji, w jednym z mieszkań przy ul. Daszyńskiego zatrzymali poszukiwaną 30- latkę. Kobieta zgodnie z nakazem doprowadzenia, wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim, miała do odbycia karę 1 miesiąca i 10 dni pozbawienia wolności. Trafiła do jednostki penitencjarnej.

W ostatnią sobotę, czosnowscy policjanci w Wincentówku zatrzymali 58- latka. Mężczyzna miał do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności, zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez nowodworski sąd. Mieszkaniec powiatu nowodworskiego trafił do jednego z warszawskich aresztów.

Wczoraj mundurowi z Oddziałów Prewencji Policji w Warszawie, pełniąc służbę na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, udali się na Osiedle Młodych, gdzie według informacji w jednym z mieszkań miał ukrywać się 39- latek. Na miejscu policjanci zastali poszukiwanego, którego zatrzymali, zgodnie z nakazem doprowadzenia, wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesięcy. Najbliższy czas 39- latek spędzi w jednostce penitencjarnej.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.