Zderzenie dwóch pojazdów w Sadach. Nie żyje jeden z kierowców

W czwartek (21.04) o godzinie 18:35 służby ratunkowe powiatu nowodworskiego powiadomione zostały o zderzeniu dwóch pojazdów na DW575 na 80 kilometrze w miejscowości Sady gm. Czosnów. Na miejsce natychmiast zadysponowano Straż Pożarną, Ratownictwo Medyczne i Policję.

Po przybyciu służb na miejscu zastano zderzenie dwóch pojazdów marki Hyundai i Opel. Kierujący odnieśli obrażenia, które kwalifikowały ich do przewiezienia do szpitala. Obaj mężczyźni w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Kierujący Hyundaiem 61-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego, jadąc od strony Nowych Grochali w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym 41-letnim mieszkańcem powiatu sochaczewskiego, który prowadził samochód marki Opel. W wyniku zderzenia obaj kierujący trafili do szpitala. W piątek do policjantów dotarła informacja, że 61-latek zmarł w szpitalu – mówi naszej redakcji asp. sztab. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzą śledztwo w sprawie wypadku.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.