Kierował pijany, bez prawa jazdy i posiadał narkotyki

22 kwietnia policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli drogowej 32- latka z powiatu płońskiego. Mężczyzna nie posiadał uprawień uprawnień do kierowania, a w organizmie miał blisko 1,3 promila alkoholu. Mundurowi ujawnili przy nim metamfetaminę. Został zatrzymany. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

W nocy z czwartku na piątek, o godz. 00:30 funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pomiechówku zatrzymali w Kosewku kierującego oplem. Szybko okazało się, że mężczyzna jest pijany. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że w wydychanym powietrzu ma blisko 1,3 promila alkoholu. Żeby tego było mało, w trakcie interwencji mundurowi ujawnili w portfelu 32- latka torebkę foliową, z zawartością białego proszku. Badanie narkotesterem wskazało na metamfetaminę.

Mieszkaniec gminy Nowe Miasto został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Przyznał się do ich popełnienia. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Dworze Mazowieckim.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.