Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zderzenie Renault i BMW w Janowie

Na skrzyżowaniu w Janowie gm. Zakroczym, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

O godzinie 19:17 w miejscowości Janowo na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Renault i BMW. Kierujący Renault 36-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej 39-letniej mieszkance gm. Zakroczym, która podróżowała samochodem marki BMW.

Kierujący zostali sprawdzeni na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem negatywnym. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny. W działaniach udział brały zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Zakroczym i OSP Wojszczyce oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego i zespół Ratownictwa Medycznego.


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.