Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zderzenie rowerzystów na ulicy Leśnej w Nowym Dworze Mazowieckim

W czwartek (12.05) o godzinie 7:51 na chodniku Leśnej w Nowym Dworze Mazowieckim, doszło do zderzenia dwojga rowerzystów. Po zderzeniu mężczyzna jadący rowerem przewrócił się na jezdnię i został potrącony przez Fadromę. Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy Straży Pożarnej, zespół Ratownictwa Medycznego i Policję.

Jak informuje asp. sztab Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim – 18-letnia mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego jadąc chodnikiem na ulicy Leśnej od ulicy Przemysłowej do ulicy Wojska Polskiego, zderzyła się z jadącym z naprzeciwka 41-letnim rowerzystą z Nowego Dworu Mazowieckiego. Mężczyzna po zderzeniu się dwóch rowerów upadł na jezdnię, gdzie został potrącony przez maszynę Fadroma, za kierownicą którego siedział 32-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego.

Na miejscu pracowały dwa zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz OSP Nowy Dwór Mazowiecki. Do obsługi zdarzenia przybyły załogi prewencji i ruchu drogowego z nowodworskiej Komendy Powiatowej Policji oraz zespół Ratownictwa Medycznego. 41-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W sprawie wypadku prowadzone jest postępowanie przygotowawcze.

Foto: PSP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.