Zderzenie samochodu osobowego z wozem Straży Pożarnej

W miejscowości Kazuń Nowy na DK85 w środę (31.05) chwilę przed godziną 9 doszło do zderzenia samochodu osobowego z zastępem z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejsce zadysponowano zespół Ratownictwa Medycznego i Policję.

Jedna osoba została przekazana ratownikom z karetki. Jest to kierująca samochodem osoobowym marki mercedes. Na miejsce przyjechali dowódcy JRG w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejscu czynności wykonują również funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z nowodworskiej Policji.

Od Nowego Dworu Mazowieckiego na DK85 oraz od strony Czosnowa na DK7 tworzą się korki. Omijajcie miejsce zdarzenia.

44-letnia mieszkanka Leszna kierująca Mercedesem, nie ustąpiła pierwszeństwa 31-letniemu mieszkańcowi gminy Zakroczym, który kierował samochodem pożarniczym marki Man. Na skrzyżowaniu DW575 z DK85 doszło do zderzenia. Kierująca mercedesem została ukarana mandatem karnym. Oboje kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi – mówi naszej redakcji podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.