Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zderzyli się na Zakroczymskiej

We wtorek (05.05) chwilę po godzinie 13, doszło do zderzenia dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Zakroczymskiej i Przejazd w Nowym Dworze Mazowieckim. Dostawczy fiat wyjeżdzając z ulicy Przejazd, wymusił pierwszeństwa na kierującej peugotem. W samochodzie osobowym podróżowało małe dziecko, które w skutek zdarzenia mocno się wystraszyło.

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego oraz straż pożarna i policja. Całe zajście widzieli patrolujący centrum miasta strażnicy miejscy. To właśnie strażnicy udzielili pierwszej pomocy potrzebującym oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Wystraszony chłopiec otrzymał od Małgorzaty Wójcik z nowodworskiej straży miejskiej – misia strażnika. Dzięki temu na twarzy małego pasażera pojawił się uśmiech.

Strażacy odłączyli akumulatory w pojazdach oraz zepchneli je z drogi. Ostatecznie w wyniku zderzenie nikt nie został ranny a kierujący fiatem został ukarany mandatem karnym.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.