Zestaw ratownictwa przedlekarskiego dla OSP w Leoncinie

Zestaw ratownictwa przedlekarskiego od Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego trafił do strażaków z OSP w Leoncinie. Torba medyczna została przekazana Ochotniczej Straży Pożarnej w Leoncinie na mocy porozumienia z 23 grudnia 1999 r. zawartego pomiędzy Prezesem KRUS a Prezesem Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Ratownicy OSP przeszkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy i wyposażeni w zestawy ratownicze mogą wpłynąć na zmniejszenie skutków zdarzeń wypadkowych, w tym wypadków przy pracy rolniczej. Zestaw ratownictwa przedlekarskiego R-1 w ramach wdrażania systemu ratownictwa przedlekarskiego na terenach wiejskich na ręce Andrzeja Krawczaka – Prezesa OSP Leoncin oraz zebranych strażaków przekazali Joanna Bala – Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie oraz Łukasz Kudlicki – Szefowi Gabinetu Politycznego Ministra Obrony.

Strażacy z OSP w Leoncinie oraz Wójt Gminy Leoncin – Adam Krawczak składają serdeczne podziękowania Panu Łukaszowi Kudlickiemu za wsparcie działań na rzecz pozyskania sprzętu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.