Zimowy Runmageddon w Twierdzy Modlin już w weekend

Runmageddon wraca do podwarszawskiej Twierdzy Modlin i zaprasza mieszkańców Mazowsza i całej Polski do zimowego startu w trzech formułach. W dniach 22-23 stycznia br. fani najpopularniejszego w kraju cyklu biegów przeszkodowych przeżyją sportową przygodę w ruinach historycznej twierdzy. Będą biegać po korytarzach wojskowych koszar, skakać z i do militarnych umocnień oraz siłować się z konstrukcjami Runmageddonu. A za odwagę, siłę i charakter otrzymają nowe medale.

Trzy miesiące – tyle musieli czekać fani ekstremalnych, sportowych uniesień, by sprawdzić się w noworocznym Runmageddonie. A na nowy rok organizator najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów przeszkodowych przygotował dla nich kilka niespodzianek. Wcześniejszy, bo styczniowy termin Zimowego Runmageddonu. Nowe medale, dla tych którzy pokonają 6-kilometrową formułę Rekrut i 21-kilometrowego Hardcore. Zaskakujący plan emocjonujących tras biegowo-przeszkodowych. Zimowy Runmageddon Warszawa odbędzie się w ulubionej lokalizacji Runmageddończyków -Twierdzy Modlin. Gdzie pasjonaci aktywności fizycznej i emocjonującego biegu będą mogli nie tylko pokonywać fantastyczne wyzwania organizatora, ale także podziwiać ogrom górującej nad widłami Narwi i Wisły najsłynniejszej w Polsce budowli wojskowej. Ekstremalne wydarzenie odbędzie się w dniach 22 i 23 stycznia br.

Harmonogram wydarzenia
W sobotę na trasy wybiegną uczestnicy pokonujący formuły: 3-kilometrowe Intro i 6-kilometrowego Rekruta, na których zmierzą się z 15 lub 30 przeszkodami. Uczestnicy formuły Intro będą startować między godziną 14:30 a 15:15. Zaś starty dłuższego dystansu zaplanowane są od godziny 8:00 do 13:00. Ostatni z nich to seria “Pomocna Dłoń” dedykowana debiutantom, którzy biegnąc po raz pierwszy, chcieliby mieć zapewnione wsparcie prawdziwych, doświadczonych Runmageddończyków.

W niedzielę Twierdza Modlin opanowana zostanie przez Runmageddończyków, którzy nie obawiają się ani zimna ani 21-kilometrowego dystansu ani też 70 przeszkód. Już od godziny 8:00 rano, 23 stycznia wystartują pierwsi zawodnicy a kolejni rozpoczynać będą swoją przygodę w seriach co 15 minut, aż do godziny 11:15.

TOP 10 Przeszkód
Podczas zimowego eventu uczestnicy sprawdzą swoją gibkość i zwinność na konstrukcjach “Małpiego Gaju” i “Oponeo” a umiejętność latania na “Flying Monkey”. Siłę rąk przetestują na “Wariacie” i “Dżumandżi by Toroz”. Przekonają się, jak poradzą sobie z przeszkodą “Ufo” oraz czy groźny jest im lęk wysokości, wspinając się na konstrukcję “Wisielec”. Poza testem sprawności na konstrukcjach, będą mieli okazję poznać zakamarki Twierdzy Modlin.

Zimowy Runmageddon będzie wydarzeniem otwartym dla wszystkich, dla startujących jak i kibiców, którzy podziwiać będą mogli widowiskowe igrzyska siły, wytrwałości i charakteru. Dla osób przyjezdnych czekać będzie duży i wygodny parking oraz Miasteczko Kibica z Food Truckami, gdzie będzie można miło spędzić czas.

Do udziału w wydarzeniu zapisać się można poprzez stronę https://www.runmageddon.pl/imprezy/zimowy-runmageddon-twierdza-modlin-22-01-2022 do dnia 20 stycznia lub od piątku 21 stycznia od godziny 19:00 w Biurze Zawodów na terenie eventu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.