Zmiana organizacji ruchu w rejonie nowodworskiego cmentarza

Jak co roku w Nowym Dworze Mazowieckim wprowadzono tymczasową organizację ruchu w rejonie cmentarza przy ulicy Słowackiego. Zmieniona organizacja obowiązuje do czwartku (2.11) do godziny 20.

na drogach gminnych: ul. Partyzantów i ul. Słowackiego zmiana dotyczy zamknięcia dla ruchu pojazdów odcinka ul. Słowackiego od ul. Partyzantów do cmentarza (dojazd tylko dla mieszkańców posesji, sprzedających oraz służb porządkowych). Wprowadzono zmiany kierunku jazdy ul. Partyzantów na jednokierunkowy w związku ze świętem Wszystkich Świętych i koniecznością ograniczenia ruchu w obrębie cmentarza.

Jednokierunkowy odcinek ul. Słowackiego od ul. Modlińskiej do ul. Partyzantów w stronę cmentarza. Odcinek ul. Słowackiego od ul. Partyzantów do bramy cmentarza obowiązuje zakaz wjazdu (nie dotyczy mieszkańców posesji, sprzedawców, służb porządkowych). Odcinek ul. Partyzantów od ul. Paderewskiego do ul. Nałęcza obowiązuje ruch jednokierunkowy od ul. Paderewskiego.

czas obowiązywania organizacji: od 30.10.2023r. tj. poniedziałek (od godz. 6.00) do 02.11.2023r. tj. czwartek (do godz. 20.00).

W dniu 1 listopada Nowodworska Komunikacja Miejska kursuje jak w dzień powszedni.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.