Poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego nowodworskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie doprowadzenia dnia 10 czerwca 2023 r. w Nowym Dworze Mazowieckim do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, poprzez wprowadzenie w błąd i uzyskanie kodów BLIK, służących do wypłaty gotówki. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat.

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzą postępowanie w sprawie doprowadzenia dnia 10 czerwca 2023 r. w Nowym Dworze Mazowieckim do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, poprzez wprowadzenie w błąd pokrzywdzonych co do swojej tożsamości i uzyskanie od nich kodów BLIK, służących następnie do wypłaty gotówki.

Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami (47) 724-42-06, (47) 724-42-09, (47) 724-42-13, numer alarmowy 112, powołując się na numer sprawy D-3470/23.

Postępowanie prowadzi st. asp. Marek Wudecki.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.