Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zmiana rozkładu jazdy komunikacji lokalnej w gminie Pomiechówek

Od poniedziałku, 19 lutego 2024 roku będzie obowiązywał nowy rozkład kursów Komunikacji Lokalnej gminy Pomiechówek. Nowe rozkłady są dostępne w naszym portalu.

Zmiany w rozkładach obejmują:
– Bus na linii nr 8 z przystanku STANISŁAWOWO-PRZEJAZD w stronę Wymysłów przesunięty z godz. 17:33 na 17:45 – zmiana podyktowana potrzebą skoordynowania autobusu z Nowego Dworu Mazowieckiego o 17:43.
– Linia nr 4 – bus z przystanku BŁĘDOWO-PĘTLA (w kierunku Pomiechówka) o godz. 6:11 przesunięty na godz. 6:00 – zmiana na wniosek mieszkańców.
– Bus na linii nr 6 z przystanku Goławice Pierwsze I w stronę Pomiechówka z godziny 6:50 zmieniony na godz. 6:45 – skoordynowanie przyjazdu na przystanek Pomiechówek-Mostowa z odjazdem busa linii nr 2 w kierunku Komornicy (odjazd o 6:56).
– Na linii nr 8 zlikwidowano dwa kursy o 5:45 i 11:40 (i kursy powrotne) z przystanku Pomiechówek-Mostowa, w zamian za przedłużenie kursu do supermarketu Dino.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.