Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pożegnanie z mundurem w nowodworskiej Komendzie Powiatowej Policji

W Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego Zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego w Nowym Dworze Mazowieckim asp. szt. Przemysława Ratajka. Po 34-letniej służbie w Policji, z dniem 16 lutego 2024 r. funkcjonariusz nowodworskiej komendy przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Asp. szt. Przemysław Ratajek żegnany był przez Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowiecki mł. insp. Rafała Trzaskoma, kadrę kierowniczą nowodworskiej komendy oraz policjantów i pracowników cywilnych Policji. Komendant Powiatowy podziękował Zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego za dotychczasową służbę, którą ocenił na bardzo wysokim poziomie, za efektywne realizowanie nałożonych zadań oraz służenie doświadczeniem młodszym funkcjonariuszom.

Asp. szt. Przemysław Ratajek służbę w Policji rozpoczął 5 grudnia 1990 r. Funkcjonariusz podziękował wszystkim osobom przybyłym na uroczystość za współpracę. Ocenił lata swojej służby w tej jednostce jako cenne doświadczenie oraz przyjął podziękowania za dotychczasowy trud służby.

Życzymy aby swoją zasłużoną emeryturę spędził w zdrowiu, radości, serdeczności, a wolny czas poświęcił na realizację wszystkich marzeń.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.