Zmiany w organizacji ruchu na odcinku Modlin – Czosnów

Od dziś (10.01) na budowie S7 Modlin – Czosnów kierowcy muszą uważnie patrzeć na oznakowanie. Wykonawca tego odcinka rozpocznie przenoszenie ruchu na tymczasowe drogi objazdowe, równoległe do starej trasy. Kierowcy nadal będą mieć do dyspozycji po dwa pasy ruchu, przy ograniczeniu do 50 km/h.

W pierwszej kolejności zmiany zostaną wprowadzone na jezdni w kierunku Warszawy, za mostem na Wiśle, w Kazuniu Nowym na odcinku ok. 800 metrów. W kolejnych etapach ruch na drogi objazdowe zostanie przełożony:
– na jezdni w stronę Gdańska, za węzłem Błonie (skrzyżowanie S7 z DK85), na długości ok. 1,7 km;
– na ok. 800 metrach za mostem na Wiśle, na jezdni w kierunku Gdańska, przed węzłem Modlin (S7/DK62);
– na ok. 600 metrach, na jezdni w kierunku Warszawy, za węzłem Modlin do mostu przez Wisłę
– na ul. Warszawską pomiędzy Czosnowem a węzłem Błonie, na jezdni w stronę Gdańska, długości ok. 3 km
– z jezdni prowadzącej ruch w kierunku Warszawy na jezdnię w stronę Gdańska, na długości ok. 3 km, pomiędzy węzłem Błonie a Czosnowem.

W pierwszej kolejności zmiany zostaną wprowadzone na jezdni w kierunku Wprowadzanie czasowej organizacji ruchu, odbywać się będzie etapowo, do końca stycznia. Zmiany będą obowiązywać przez 12 miesięcy. Wyłączenie z ruchu odcinków starej drogi pozwoli wykonawcy rozpocząć prace przy budowie nowych, trzypasowych jezdni i obiektów inżynierskich.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.