Zmiany w ruchu na DK7 w Kroczewie, Gostolinie i Wrońskach

W czwartek 17.08.2023 r. zamknięty zostanie ok. 2,3 km odcinek DK7 w stronę Gdańska (od km 316+500 do km 318+800) pomiędzy miejscowościami Gostolin i Kroczewo. Kierowcy będą się poruszali w kierunku Gdańska drogą tymczasową biegnącą wzdłuż DK7, mając do dyspozycji dwa 3m pasy ruchu. Będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h.

W miejscowościach Sobole i Kroczewo, na skrzyżowaniach z drogami gminnymi powstaną przejścia dla pieszych sterowane sygnalizacją świetlną. Istniejący objazd do m. Gostolin z kierunku od Warszawy zostanie przeniesiony ze skrzyżowania w m. Sobole na skrzyżowanie w m. Kroczewo.

Zamknięte również zostaną drogi gminne i powiatowe po północnej stronie drogi DK7 w m. Raźniewo i Dalanowo. Wykonawca będzie przebudowywał sieci gazowe. Dopuszczony zostanie ruch wyłącznie pojazdów budowy. Objazd poprowadzony będzie DK7 oraz drogami gminnymi przez m. Siedlin do m. Dalanówek.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.