Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zmodernizowane placówki edukacyjne w gminie Zakroczym

Dzięki wsparciu samorządu Mazowsza udało się rozbudować i zmodernizować szkołę w Wojszycach, szkołę w Zakroczymiu, przedszkole w Zakroczymiu oraz przystosować I piętro w budynku Gminnego Klubu Dziecięcego w Wygodzie Smoszewskiej na cele przedszkolne. To inwestycje ze wsparciem w ramach programu „Mazowsze dla równomiernego rozwoju”. Samorząd województwa na ich realizację przeznaczył 3,6 mln zł. Szkołę w Wojszczycach odwiedził marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

W ramach projektu rozbudowano szkołę w Wojszczycach wraz z wyposażeniem dwóch sal lekcyjnych i stołówki. Przeprowadzono także kompleksową termomodernizację całego pokrycia dachowego budynku szkoły. W ramach inwestycji zmodernizowana została szkoła podstawowa w Zakroczymiu – sale lekcyjne wraz z adaptacją nowoczesnych pracowni językowych i tematycznych, stołówki, kuchni i szatni oraz termomodernizacją dachu i sali gimnastycznej. Dodatkowo rozbudowane zostało przedszkole publiczne w Zakroczymiu, a dzięki adaptacji pomieszczeń na pierwszym piętrze (po budynku szkoły podstawowej w Emolinku) powstały nowe miejsca przedszkolne w gminie. Na realizację inwestycji samorząd Mazowsza przeznaczył 3,6 mln zł.

Foto: Gmina Zakroczym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.