Znęcał się nad rodzicami, trafił do aresztu

Policjanci z Pomiechówka zatrzymali 50-latka, który nie zastosował się do środków zapobiegawczych oraz groził pokrzywdzonym. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i odpowie za swoje zachowanie przed sądem. W celu zapewnienia prawidłowego toku postępowania Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim na wniosek prokuratury zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu pomiechowscy funkcjonariusze, zgodnie z postanowieniem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim, udali się do miejscowości Bronisławka. Na miejscu zatrzymali 50- latka, który naruszył zastosowany wobec niego zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych. Mężczyzna wcześniej znęcał się nad swoimi rodzicami, a następnie zlekceważył wydany wobec niego zakaz oraz groził swoim najbliższym.
Mieszkaniec powiatu nowodworskiego został przez pomiechowskich funkcjonariuszy zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego usłyszał zarzuty niestosowania się do orzeczonych środków karnych oraz kierowania gróźb karalnych.

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec 50- latka najsurowszy środek zapobiegawczy o charakterze izolacyjnym. Najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi teraz w areszcie. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Postępowanie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.