Zwłoki mężczyzny w stawie w Kroczewie

W czwartek (18.04) około godziny 11 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zwłokach unoszących się na wodzie w stawie w Kroczewie (gm. Załuski). Na miejsce przyjechała Policja oraz Straż Pożarna. Strażacy wyłowili zwłoki mężczyzny z wody i przekazali Policji, która wykonała czynności pod nadzorem prokuratora.

Po wyłowieniu zwłok ze stawu, okazało się, że jest to 47-letni mieszkaniec gminy Załuski. Policjanci pod nadzorem prokuratora, będą wyjaśniać okoliczności śmierci mężczyzny.

– W miejscowości Kroczewo, w stawie na terenie parku podworskiego osoba postronna zauważyła ciało mężczyzny. Na miejsce skierowane zostały służby – policja i straż pożarna. Strażacy wydobyli ciało na brzeg. Ustalono, że jest to 47-letni mieszkaniec naszego powiatu, gminy Załuski. Będziemy wyjaśniali, w jakich okolicznościach doszło do jego śmierci – podaje redakcji Płońsk w Sieci kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.