Żyj pełnią życia. W Wierzbicy pod Warszawą otworzył się dom opieki Raj

Niespełna 50 kilometrów od Warszawy w Wierzbicy w powiecie legionowskim otwarty został nowy dom opieki. Pierwsi mieszkańcy domu opieki chwalą sobie jego świetne położenie oraz miłą opiekę.

Dom Opieki Raj w Wierzbicy w powiecie legionowskim został od podstaw zaprojektowany na potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych. Szerokie korytarze i poręcze w przemyślanych miejscach, winda, czy łóżka rehabilitacyjne, to tutaj standard, który jest nieoczywisty w wielu innych domach opieki.

Przestronny budynek

Pokoje przewidziane są dla dwóch, bądź trzech mieszkańców. Każdy z nich wyposażony jest w osobną, nowoczesną łazienkę. Pokoje są przestronne, widne. Część z nich ma piękny widok na pobliską rzekę Narew.

Placówka oferuje 5 posiłkowe wyżywienie przygotowywane z najświeższych produktów w nowocześnie wyposażonej, spełniającej wszelkie standardy sanitarne kuchni. Obsługa jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom żywienia specjalistycznego.

Wyrozumiała i profesjonalna opieka

Raj, dom opieki pod Warszawą, to miejsce w którym podopieczny otoczony jest pełną opieką. Nastawiony pozytywnie personel będzie monitorował ich stan zdrowia i samopoczucie. Nadzór nad przyjmowaniem zaleconych leków prowadzony jest bezpłatnie. Ponadto placówka oferuje całodobową opiekę pielęgniarsko-opiekuńczą oraz lekarską.

Aktualnie prowadzony jest nabór pierwszej grupy pensjonariuszy, pierwsze osoby chwalą sobie dobre wyposażenie obiektu, pozytywne nastawianie opiekunów, a także lokalizację, która pozwala na częste chwile relaksu na łonie natury.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.