Żyj pełnią życia. W Wierzbicy pod Warszawą otworzył się dom opieki Raj

Niespełna 50 kilometrów od Warszawy w Wierzbicy w powiecie legionowskim otwarty został nowy dom opieki. Pierwsi mieszkańcy domu opieki chwalą sobie jego świetne położenie oraz miłą opiekę.

Dom Opieki Raj w Wierzbicy w powiecie legionowskim został od podstaw zaprojektowany na potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych. Szerokie korytarze i poręcze w przemyślanych miejscach, winda, czy łóżka rehabilitacyjne, to tutaj standard, który jest nieoczywisty w wielu innych domach opieki.

Przestronny budynek

Pokoje przewidziane są dla dwóch, bądź trzech mieszkańców. Każdy z nich wyposażony jest w osobną, nowoczesną łazienkę. Pokoje są przestronne, widne. Część z nich ma piękny widok na pobliską rzekę Narew.

Placówka oferuje 5 posiłkowe wyżywienie przygotowywane z najświeższych produktów w nowocześnie wyposażonej, spełniającej wszelkie standardy sanitarne kuchni. Obsługa jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom żywienia specjalistycznego.

Wyrozumiała i profesjonalna opieka

Raj, dom opieki pod Warszawą, to miejsce w którym podopieczny otoczony jest pełną opieką. Nastawiony pozytywnie personel będzie monitorował ich stan zdrowia i samopoczucie. Nadzór nad przyjmowaniem zaleconych leków prowadzony jest bezpłatnie. Ponadto placówka oferuje całodobową opiekę pielęgniarsko-opiekuńczą oraz lekarską.

Aktualnie prowadzony jest nabór pierwszej grupy pensjonariuszy, pierwsze osoby chwalą sobie dobre wyposażenie obiektu, pozytywne nastawianie opiekunów, a także lokalizację, która pozwala na częste chwile relaksu na łonie natury.