Nowy Dwór Maz: Eryk W. kradł rowery

Nowodworscy kryminalni zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież dwóch rowerów o wartości 2000 zł. W trakcie czynności policjanci odzyskali jeden jednoślad. Eryk W. usłyszał już zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

20-letni mężczyzna podejrzany jest o kradzież dwóch rowerów o wartości 2000 złotych. Jeden z jednośladów został odzyskany i teraz wróci do właściciela. 20-latek usłyszał zarzut kradzieży i dobrowolnie poddał karze. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni nowodworskiej komendy prowadzili czynności w sprawie kradzieży rowerów. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że z przestępstwami może mieć związek 20-letni mężczyzna, mieszkaniec naszego powiatu.

Eryk W. został zatrzymany. W trakcie rozmowy z policjantami, 20-latek przyznał się do kradzieży i wskazał gdzie ukrył jeden z jednośladów. Rower został zabezpieczony i teraz wróci do właściciela. Drugi ze skradzionych jednośladów, prawdopodobnie został uszkodzony i przekazany nieznanej osobie. W tym przypadku mundurowi prowadzą nadal czynności, aby ustalić w czyje ręce trafił pojazd.

Eryk W. usłyszał zarzut kradzieży i dobrowolnie poddał się karze. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.