Nowy Dwór Maz: Uwaga na fałszywego wodociągowca

W środę (23.03) od rana po mieszkańcach bloków na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim, chodzi ubrany elegancko mężczyzna, który informuje, że jest przedstawicielem wodociągów i próbuje wejść do mieszkań. 

Informację przekazał nam czytelnik Piotr u którego rodziców mężczyzna przedstawił się jako przedstawiciel handlowy jednej z sieci kosmetycznych.  U starszej sąsiadki rodziców naszego czytelnika, mężczyzna przedstawił się już jako przedstawiciel wodociągów.

Apelujemy o niewpuszczanie nikogo do mieszkania bez uprzedniego potwierdzenia np. w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji. 

To już kolejny sygnał jaki otrzymujemy od czytelników o osobach podszywających się pod pracowników wodociągów. W ten sposób dokonano kradzieży w mieszkaniu przy ulicy Obrońców Modlina w Modlinie Twierdzy.

Jak poinformowano naszą redakcję w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji – nikt od nas nie chodzi teraz po Osiedlu Młodych. 

Policja jak i Straż Miejska zostały poinformowane o tych incydentach i w rejon Osiedla Młodych skierowano patrole zarówno umundurowane jak i policjantów w cywilu.

Aktualizacja 12:30 

Na nasz redakcyjny numer 22 713-02-12 zadzwoniła mieszkanka Modlina Twierdzy informując również o dziwnej wizycie podejrzanego mężczyzny.

Przeczytaj również:
Fałszywi wodociągowy związali i okradli kobietę