Siennica: Tragiczny wypadek samochodowy. Nie żyje 15-latka

W piątek (19.04) chwilę przed godziną 12 w Siennicy gm. Nasielsk na ulicy Akacjowej, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Fiat i Opel. Cztery osoby zostały zakleszczone w pojazdach. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy.

Kierująca samochodem Fiat Bravo 19-letnia mieszkanka powiatu nowodworskiego, zderzyła się z 45-letnią kierującą Oplem Astrą. W obu pojazdach byli również pasażerowie. Łącznie 4 osoby zostały zakleszczone i dostęp do nich musieli wykonać strażacy. Niestety w wyniku obrażeń 15-letnia pasażerka Fiata Bravo, poniosła śmierć.

Na miejscu wypadku wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Załoga Ratownika 12 przetransportowała do szpitala 19-latkę. Pacjenta była wydolna krążeniowo i oddechowo jednak doznała urazów wielomiejscowych. Najbardziej uszkodzoną miała miednicę. Śmigłowcem przetransportowana została do jednego z warszawskich szpitali – mówi naszej redakcji Kinga Czerwińska z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierująca Oplem 45-letnia kobieta oraz 24-letni pasażer, zostali również karetkami przewiezieni do szpitala.

Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.