Zakroczym: Poszukiwani świadkowie wypadku

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy, poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które zaistniało 10 stycznia br., około godz. 23.00, na drodze nr 7, kierunek Gdańsk w miejscowości Zakroczym. Doszło tam do zderzenia skody i opla. W wyniku wypadku dwóch mężczyzn trafiło z ciężkimi obrażeniami do szpitala. Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami zdarzenia, proszone są o kontakt z asp. Piotrem Domańskim pod nr tel.: 22 60 44 208, bądź z dyżurnym komendy, nr tel.: 22 775 22 01-04.

10 stycznia około godz. 23.00 nowodworscy policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na drodze nr 7 w miejscowości Zakroczym. Według ustaleń funkcjonariuszy, 39-letni kierujący skodą, poruszając się w kierunku Gdańska, uderzył w opla tigra, który prawdopodobnie uległ awarii. Oplem kierował 25-latek, a 26-latek pchał pojazd. W wyniku wypadku obaj mężczyźni z ciężkimi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności, w celu wyjaśnienia okoliczności tego wypadku. Jednocześnie policjanci poszukują naocznych świadków. Wszyscy, którzy bezpośrednio widzieli okoliczności zdarzenia proszeni są o zgłoszenie się do KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, bądź o kontakt pod w/w nr telefonów.

Tekst: KPP Nowy Dwór Maz.
Foto: Wirtualny Nowy Dwór