Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

100 lat Stefanii Urbańczyk

Wspaniały jubileusz setnej rocznicy urodzin świętowała Pani Stefania Urbańczyk. Życzenia i gratulacje złożył Jej osobiście burmistrz Jacek Kowalski.

9 sierpnia Pani Stefania Urbańczyk kończy 100 lat. W piątek, 7 sierpnia dostojną Jubilatkę odwiedził domu burmistrz Jacek Kowalski. Złożył na Jej ręce kwiaty oraz gratulacje z okazji tak wspaniałej rocznicy. Podziękował za pracę na rzecz rodziny i społeczeństwa a także życzył zdrowia i kolejnych spokojnych, pogodnych i szczęśliwych lat w klimacie życzliwości i wdzięczności ludzkiej.

Pani Stefania otoczona liczną rodziną – dziećmi (a ma ich dziewięcioro) wnukami i prawnukami nie kryła wzruszenia i wdzięczności.  Niezwykle ujmujący byli najmłodsi członkowie rodziny, którzy na tę okazję przygotowali wierszyki i bukieciki kwiatów. Po krótkiej rozmowie przyszedł czas na symboliczną lampkę szampana oraz własnoręcznie zrobiony przez jedną z córek tort. Wspólnie odśpiewano też „100 lat” zmieniając liczbę na 200.

Na koniec wszyscy stanęli to pamiątkowego zdjęcia.

autor: Aneta Pielach – Pierscieniak

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.