19-latek utonął w stawie

W niedzielę (3.07) chwilę po godzinie 15:30 w prywatnym stawie w miejscowości Augustówek gm. Czosnów, 19-letni mężczyzna zniknął pod lustrem wody. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe.

Na miejsce skierowano zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Ratownictwo Wodne z Modlina Twierdzy oraz OSP Kazuń i OSP Czosnów. Informacja o zdarzeniu została przekazana również do Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa w Warszawie. Na miejsce skierowano grupę wodno – nurkową z JRG 1 Warszawa.

Po przybyciu na miejsce służb ratunkowych i policji ustalono, że w prywatnym ośrodku wypoczynkowym, przebywa grupa osób z Turcji. W pewnym momencie zauważyli, że 19-latek podszedł po wodę. Po przybyciu służb, zauważono nad lustem wody dryfujące ciało, które natychmiast wyciągnięto na brzeg i rozpoczęto resuscytację krążeniowo oddechową. Niestety medycy stwierdzili zgon mężczyzny.

Na miejsce przybył technik kryminalistyki, który wykonał czynności śledcze pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Decyzją prokuratora ciało 19-letniego obywatela Turcji skierowano na sekcję zwłok.

Foto: PSP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.