36-latek zatrzymany przez dzielnicowych

W środę kolejny poszukiwany został zatrzymany przez nowodworskich policjantów. Tym razem funkcjonariusze namierzyli uchylającego się od odpowiedzialności karnej nowodworzanina. Mężczyzna na 1 rok i 8 miesięcy trafił do jednostki penitencjarnej.

23 sierpnia 2023 r. dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim po raz kolejny udowodnili, że znajomość rejonu służbowego i zamieszkujących tam osób, przekłada się na osiąganie dobrych wyników w policyjnej pracy.

Tego popołudnia mundurowi ustalili, gdzie ukrywa się poszukiwany 36- latek. Nowodworski sąd wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do aresztu. Za popełnione wcześniej przestępstwa oszustwa oraz znieważenia funkcjonariusza publicznego miał do odbycia karę 1 roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Jak ustalili dzielnicowi, 36- latek z Osiedla Młodych ukrywał się w Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego.

Policjanci trafnie wytypowali miejsce, gdzie przebywa nowodworzanin i wczoraj po godz. 16:00 zatrzymali go. Mężczyzna trafił do nowodworskiej komendy, a następnie do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższych 20 miesięcy.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.