6 osób rannych w wypadku przy Borodino

W środę (6.07) chwilę po godzinie 13 na skrzyżowaniu dróg DK62 i Dk85 doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych w wyniku czego do szpitali przewieziono 6 osób. Na miejscu działały 3 zastępy Straży Pożarnej oraz 3 zespoły Ratownictwa Medycznego i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

31-letnia kierująca Hondą Civic wykonując manewr skrętu w lewo z DK62 nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu od DK85 mężczyźnie, również z Hondy Civic. W wyniku zderzenia pojazdów, uszkodzony został również Peugeot. Pasażer sprawcy zdarzenia został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Sprawczyni wypadku zespołem Ratownictwa Medycznego odwieziona została do szpitala w Płońsku. 4 osoby narodowości ukraińskiej odwiezione zostały do szpitali w Nowym Dworze Mazowieckim i szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci z zakroczymskiego posterunku, którzy akurat przejeżdżali w pobliżu oraz strażacy z OSP Ratownictwo Wodne. Na miejscu czynności wykonywali policjanci wydziału ruchu drogowego wraz z technikiem kryminalistyki.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.