Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Bagaż pozostawiony bez opieki na terenie portu Warszawa – Modlin

W piątek (16.02) chwilę po godzinie 15 na terenie Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa – Modlin, ujawniono bagaż pozostawiony bez opieki. Po wstępnym rozpytaniu i sprawdzeniu kamer monitoringu, zarządzono ewakuację części ogólnodostępnej terminala oraz parkingu i dróg dojazdowych. O zdarzeniu poinformowano służby ratunkowe oraz Zespół Interwencji Specjalnych Straży Granicznej z Placówki Warszawa – Modlin. Trwa akcja służb na terenie portu.

Służby lotniskowe przeprowadziły ewakuację pasażerów i personelu lotniska. Zamknięte zostały drogi dojazdowe do portu. Obecnie pirotechnicy Straży Granicznej dokonują sprawdzenia pozostawionego bagażu. Po sprawdzeniu, że zagrożenie nie występuje, odwołano alarm i port powrócił do działalności.

Więcej o zdarzeniu – > https://wirtualnynowydwor.pl/pozostawiony-na-lotnisku-bagaz-powodem-piatkowej-ewakuacji/

 

Pozostawiony na lotnisku bagaż powodem piątkowej ewakuacji.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.