Bezpieczeństwo nad wodą

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy przygotowało dla dzieci i młodzieży filmy pn. „Bezpieczeństwo nad wodą”.

Bezpieczeństwo nad wodą” to edukacyjny materiał filmowy dotyczący stosowania zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą m.in. zasad kąpieli na strzeżonym kąpielisku, sprawdzenia dna zbiornika przed skokiem do wody, zakładania kamizelek przy wypożyczaniu sprzętu pływającego oraz zagubienia się malucha na plaży.

Materiały powstały wspólnie z Komisariatem Rzecznym Policji w Warszawie i Legionowskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Filmy edukacyjne pn. „Bezpieczeństwo nad wodą” będą wykorzystywane podczas zajęć dla dzieci i młodzieży, prowadzonych przez policjanta, strażnika miejskiego czy nauczyciela.

Materiały filmowe poszerzają stołeczną ofertę edukacyjną, a także są cennym uzupełnieniem zrealizowanych przez Biuro filmów z cyklu „Nie warto ryzykować!”.

Zachęcamy do zapoznania się z filmami, szczególnie planując wypoczynek nad wodą.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.