Błędowo: Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo

We wtorek (16.08) chwilę po północy dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim, odebrał zgłoszenie z Błędowa gm. Pomiechówek. Wszystko wskazywało na to, iż jeden z mężczyzn może nosić się z zamiarem odebrania sobie życia. Na miejsce natychmiast ruszyły zastępy straży pożarnej oraz policja i pogotowie ratunkowe.

Po przybyciu na miejsce zastępów straży pożarnej odnaleziono 30-letniego mieszkańca powiatu legionowskiego, który próbował targnąć się na swoje życie poprzez powieszenie się.

Mężczyzna w Błędowie przebywał wraz ze znajomymi. Było to spotkanie towarzyskie. Uczestnicy którzy w pewnym momencie zauważyli nieobecność swojego kolegi, widząc jego wcześniejsze zachowanie wystraszyli się i od razu bez wahania wezwali pomoc, poszukując kolegi również na własną rękę. Pomocy mężczyźnie udzieliła najpierw załoga Straży Pożarnej, która była pierwsza na miejscu. Następnie po przybyciu karetki Pogotowia Ratunkowego, podjęto decyzję o zabraniu mężczyzny do szpitala na badania.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Maz
531M21 – JRG Nowy Dwór Maz
539M42 – OSP Pomiechówek
W02-83 – Zespół Ratownictwa Medycznego Nasielsk
ZZ627 – KP Pomiechówek

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.