Nowy Dwór Maz: Marek W. odpowie za kradzież i przywłaszczenie

Policjanci z nowodworskiej komendy kilka dni temu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do jednej z posesji na terenie powiatu nowodworskiego. W toku przeprowadzonych czynności okazało się, że 19- latek ma na sumieniu więcej przewinień. Marek W. odpowie także za przywłaszczenie mienia powierzonego w postaci roweru, będącego własnością wypożyczalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim.

7 sierpnia właściciel jednej z posesji mieszczącej się na terenie naszego powiatu zgłosił, że z jego pomieszczenia gospodarczego skradziono rower i kilka butelek alkoholu. Policjanci natychmiast podjęli niezbędne działania, co doprowadziło do ustalenia i zatrzymania 19-letniego Marka W. Podczas dalszych czynności okazało się, że osoba ta ma również związek z przywłaszczeniem roweru należącego do wypożyczalni Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który w tym czasie został znaleziony i zabezpieczony przez policjantów na terenie jednego z pustostanów. Z roweru wymontowane zostały koła. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, za które grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Nowy Dwór Maz

O kradzieży roweru pisaliśmy również tutaj

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.