Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Burmistrz u Harcerzy

W sobotę 21 grudnia br. Burmistrz Nasielska – Pan Bogdan Ruszkowski uczestniczył w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez Hufiec ZHP Nowy Dwór Mazowiecki, 4. Płoński Harcerski Szczep w Nasielsku „Quercus” oraz ZHR Nasielsk dla całego nasielskiego środowiska harcerskiego.

Podczas spotkania harcerze przekazali na ręce Burmistrza Nasielska Betlejemskie Światło Pokoju. Światło to, zapalone w Grocie Narodzenie Chrystusa w Betlejem, nasi harcerze odebrali z rąk skautów słowackich. Wędruje ono po całym świecie jako symbol ciepła, miłości, pokoju i nadziei.

Odbierając Światło dla władz samorządowych Gminy Nasielsk Burmistrz Nasielska życzył wszystkim harcerzom nieustającej radości, optymizmu i satysfakcji z misji, jaką każdy harcerz niesie codziennie swoim życiem oraz uśmiechu, który tego dnia gościł na wszystkich twarzach.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.