Aktywnie w Nowym Dworze Mazowieckim

Dziś (23 grudnia) odbył się uroczysty finał konkursu filmowego „Aktywnie w Nowym Dworze!”. Jego celem było promowanie aktywnej turystyki w Nowym Dworze Mazowieckim ze szczególnym uwzględnieniem Twierdzy Modlin. Uczestnicy przez niemal cały, 2013 rok mogli nadsyłać krótkie filmy o wyżej wymienionej tematyce. Zadanie było ambitne. Wpłynęły prace od trzech autorów o bardzo zbliżonym poziomie, dlatego jury postanowiło przyznać równorzędne wyróżnienia w postaci kamer sportowych pozwalających na dalsze rozwijanie zainteresowań związanych z konkursem.

Wyróżnienia przypadły:

  • Marcinowi Lelochowi za film „Na desce wokół Twierdzy Modlin” – profesjonalne, dynamiczne nagranie ukazujące, że w kwiecie wieku nawet jesienią można spędzać czas aktywnie w Twierdzy Modlin;
  • Andrzejowi Mieleckiemu za film „Spacerowo-rowerowo po Modlinie i okolicy” i ze Spichlerzem w roli głównej – stanowiący udokumentowanie licznych, rodzinnych wizyt w Twierdzy Modlin (spacerów i wycieczek rowerowych) o każdej porze roku;
  • Kacprowi Jeziorkowskiemu za film „Twierdza Modlin aktywnie przez wszystkie lata życia”, w nagranie którego zaangażowani zostali przedstawiciele wielu pokoleń i który ukazuje, jak wiele dyscyplin sportowych można uprawiać na terenie Twierdzy. Kacper Jeziorkowski jest też autorem zdjęć wyróżnionych w zeszłorocznym konkursie fotograficznym „Szczęśliwego Nowego Dworu przez cały rok!”
Nagrody wręczał Burmistrz, Jacek Kowalski. Dziękował uczestnikom za zaangażowanie i kreatywność. Przeddzień Wigilii stanowił dobry czas nie tylko na wręczanie prezentów w postaci nagród, ale też świąteczno-noworoczne życzenia.
Jeszcze raz dziękujemy Wyróżnionym za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że dzięki sportowym kamerom będą uwieczniać kolejne przejawy aktywności fizycznej na terenie naszego Miasta.
Konkurs filmowy prowadzony był w partnerstwie z Lokalną Organizacją Turystyczną Trzech Rzek.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.