Czosnów: Policjanci zabezpieczyli prawie 5kg marihuany

Policjanci z Wydziału Kryminalnego nowodworskiej komendy, zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości marihuany. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, gdzie przebywał 26-latek, funkcjonariusze zabezpieczyli bez mała 5 kg specyfiku. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut, a sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Nowodworscy kryminalni, podczas czynności operacyjnych dowiedzieli się, że w jednym z domów na terenie gm. Czosnów, 26-letni mężczyzna przechowuje znaczne ilości narkotyków. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i w sumie ujawnili bez mała 5 kg marihuany w postaci gotowego suszu oraz wyschniętych całych roślin. Ponadto mundurowi znaleźli również akcesoria, które prawdopodobnie służyły do przygotowania narkotyku w celu jego zażywania.

Po zakończeniu czynności podejrzany Łukasz T. został zatrzymany i trafił do celi. Zebrany materiał dowodowy oraz wyjaśnienia złożone przez 26-latka, pozwoliły śledczym na postawienie mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator złożył wniosek o środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Wczoraj nowodworski sąd nie przychylił się do wniosku i zastosował wobec podejrzanego dozór policji.

KPP Nowy Dwór Maz.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.