Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Śniadówko: Strażacy ujęli sprawcę fałszywego alarmu

W niedzielę (17.01) o godzinie 22:08 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim, wpłynęło zgłoszenie o pożarze kotłowni w piwnicy domu jednorodzinnego w Śniadówku gm. Pomiechówek. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej. 

Strażacy po przybyciu na miejsce zgłoszenia, nie zastali żadnego pożaru. Dyżurny wielokrotnie próbował połączyć się ze zgłaszającym. Po kolejnym telefonie udało się nawiązać łączność z tym samym mężczyzną, który tym razem, podał inną lokalizację pożaru. Pod kolejnym wskazanym adresem również nie potwierdzono żadnego zdarzenia.

Po przekazaniu danych zgłaszającego strażakom, którzy brali udział w akcji, ustalono że mężczyzna ten jest im znany i wiedzieli go pod jednym z domów, gdy jechali do wskazanych miejsc pożaru. Natychmiast na miejsce wezwano policję a strażacy po odnalezieniu mężczyzny ujęli go do czasu przybycia na miejsce patrolu policji.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
538M82 – WSP Pomiechówek
537M45 – OSP Goławice Pierwsze
KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.