Czosnowskie szkoły bogatsze o sprzęt komputerowy i nowe narzędzia dydaktyczne.

Gmina Czosnów dzięki wielomiesięcznym staraniom, w partnerstwie z Miastem Otwock, Gminą Wiązowną, Gminą Karczew i Gminą Józefów zrealizowała projekt „Otwock, Wiązowna, Józefów, Karczew i Czosnów tworzą szkoły nowych możliwości” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej II „Wzrost e-potencjału Mazowsza”, Działania 2.1 „E-usługi” Poddziałania 2.1.2. „E-usługi dla Mazowsza w ramach ZIT” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

To właśnie dzięki temu projektowi czosnowskie szkoły wzbogaciły się o 51 laptopów, 28 zestawów komputerowych, 16 projektorów, 17 tablic multimedialnych, 89 licencji na oprogramowanie edukacyjne. Sprzęt wraz z oprogramowaniem oraz stworzona na potrzeby projektu Baza Wiedzy, z której korzystać będą nauczyciele, umożliwią prowadzenie nowoczesnych form nauczania z wykorzystaniem TIK oraz pozwolą na realizację działań edukacyjnych w formie zdalnej i stacjonarnej.

Nauczycielom oraz uczniom życzymy efektywnego korzystania z nowych zasobów. Niech przekłada się to na zwiększenie komfortu pracy, atrakcyjność nauczania, a w konsekwencji także na wyniki w nauce i satysfakcję ze zdobytej wiedzy.

Gmina Czosnów na realizację projektu pozyskała 80% wartości zamówienia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.