Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Dachowanie na DK7 w Zakroczymiu

W poniedziałek (19.02) o 14:48 w Zakroczymiu doszło do dachowania samochodu osobowego marki Renault na DK7. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe i Policja.

Jak ustalili policjanci z nowodworskiej drogówki – 56-letni mężczyzna zamieszkały w Nowym Dworze Mazowieckim, na skutek niedostosowania prędkości do warunków na drodze, uderzył w bariery energochłonne a następnie dachował – przekazuje podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji ukarany został mandatem karnym. Na miejscu zdarzenia pracowały 3 zastępy Straży Pozarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego i Zakroczymia, zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.