Debata społeczna w Nasielsku

28 września 2022 r., o 11.00 w Bibliotece Miejskiej przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 w Nasielsku, rozpocznie się debata społeczna, poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy Nasielsk. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu.

Zapraszamy na debatę społeczną „Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”. Spotkanie odbędzie się 28 września br. o godz. 11:00 w Bibliotece Miejskiej przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 w Nasielsku. Debata ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwala także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, aplikacja „Moja Komenda”, „Dzielnicowy bliżej nas”, plany priorytetowe dzielnicowych, bezpieczeństwo seniorów oraz w ruchu drogowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w debacie.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.