Doda i Krawczyk na Dniach Zakroczymia

W czwartek 4 lutego Urząd Gminy w Zakroczymiu poinformował o gwiazdach, jakie wystąpią prawdopodobnie na koniec maja podczas Dni Zakroczymia. Na scenie zobaczymy Dodę i Krzysztofa Krawczyka.  A wszystko to dzięki anonimowym sponsorom którzy w 50% pokryli występ Dody.

W związku z komentarzami w internecie odezwała się osoba, która zaproponowała sponsoring w wysokości 50 % kosztów koncertu, jeśli tylko Doda zagra u nas. Nie mogliśmy zrezygnować z takiej propozycji. W związku z tym, że zaoszczędziliśmy, postanowiliśmy pomyśleć o mieszkańcach innego pokolenia. Stąd propozycja Krzysztofa Krawczyka – mówi burmistrz Artur Ciecierski.

Radości nie kryją mieszkańcy i fani Dody. Jeden z lokalnych dziennikarzy powiedział wprost, że cieszy się z takiej decyzji.  – Doda na pewno ściągnie tłumy i zrobi mega show w Zakroczymiu. Cieszę się bo jest to nasz wspólny sukces. – mówi Adam Balcerzak z Tygodnika Nowodworskiego.

4 thoughts on “Doda i Krawczyk na Dniach Zakroczymia

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.