Dwa poszukiwania zaginionych jednego dnia

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne w Modlinie Twierdzy w czwartek (27.10) byli dwukrotnie dysponowani do poszukiwań osób zaginionych na terenie województwa Mazowieckiego. Na szczęście wszystkich udało się odnaleźć całych i zdrowych.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło popołudniu z powiatu otwockiego. Decyzją Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa, sekcja poszukiwawcza z psami poszukiwawczymi udała się do Celestynowa aby z punktu koncentracji sił i środków udać się do miejscowości Podbiel gdzie poszukiwanych było dwóch 12-latków. W chwili dojazdu na miejsce poszukiwań, policjanci odnaleźli poszukiwanych. Bezpośrednio z powiatu otwockiego, druhowie przedysponowani zostali do powiatu pułtuskiego, gdzie w gminie Zatory w lesie zaginął 85-letni grzybiarz. Poszukiwania na miejscu trwały do godziny 2. Strażacy do modlińskich koszar powrócili przed godziną 3. Rano policjanci poinformowali o odnalezieniu poszukiwanego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.